Cisowianka
Polskie Zdroje laureatem Nagrody Rynku Spożywczego 2015

Polskie Zdroje laureatem Nagrody Rynku Spożywczego 2015

09 listopada 2015

Dystrybutor naturalnej wody mineralnej Cisowianka doceniony jako lider branży, wspierający wspierających pozytywne zmiany zachodzące w polskim przemyśle i handlu spożywczym.

Największa debata sektora spożywczego i handlu, wydarzenie, w którym uczestniczą decydenci i kreatorzy branży – VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu, odbyło się  w dniach 4-5 listopada br. w Warszawie. Podczas gali wieńczącej pierwszy dzień konferencji wręczone zostały Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu 2015. Celem wyróżnień przyznawanych przez redakcje Rynku Spożywczego oraz portali dlahandlu.pl i portalspozywczy.pl, jest wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym.
Polskie Zdroje – dystrybutor wody mineralnej Cisowianka, zostały wyróżnione w kategorii Lider Rynku Spożywczego 2015 za stworzenie silnej polskiej marki wód mineralnych, która w rynkowej rywalizacji prześcignęła międzynarodowe koncerny. Za kreowanie nowych trendów na rynku wód – wprowadzenie na rynek wody lekko gazowanej, marki premium Perlage oraz oryginalnych opakowań – szklanych butelek oraz puszek.
Nagrodę w imieniu Polskich Zdrojów podczas uroczystej gali odebrał Dykerkor Makroregionu Wschód – Jacek Bińczyk.