Cisowianka
Dołącz do teamu Cisowianki

Dołącz do teamu Cisowianki

Miejsce naszej pracy to firma nowoczesna i dynamiczna, której misją jest dostarczanie wyłącznie zdrowych i naturalnych produktów najwyższej jakości. Na nasz sukces składają się nieszablonowe działania, innowacyjność i przede wszystkim doskonały, zdrowy i naturalny  produkt. Dzięki temu Cisowianka jest wiceliderem na rynku wód butelkowanych i skutecznie radzi sobie w walce konkurencyjnej. Prowadzimy także programy społeczne nastawione na pomoc potrzebującym zarówno w Polsce, jak i w odległych regionach świata. Otwartość i zaangażowanie we wszystko, co robimy, to nasze cechy rozpoznawcze.

Nasi pracownicy to osoby samodzielne, zaangażowane, dla których ważna jest możliwość samorealizacji i swoboda działania. Stawiamy na równowagę pomiędzy pracą zawodową, a życiem prywatnym, mamy elastyczne godziny pracy. Stanowimy - w odróżnieniu od koncernów - stosunkowo niewielki, ale wyjątkowy zespół. Dzięki temu każdy ma realny wpływ na prowadzone dla naszych marek działania i satysfakcję z wykonywanej pracy.
 

Szukamy osób otwartych, zaangażowanych, czerpiących satysfakcję z prowadzonych zadań, mających zdolność do pracy zadaniowej i dużą samodyscyplinę, lubiących pracę interdyscyplinarną, potrzebujących dużej     swobody działania, źle czujących się w skomplikowanych i mocno rozbudowanych systemach organizacyjnych. Jeśli uważasz, że Twoje cechy osobowościowe spełniają te założenia, dołącz do naszego zespołu. Wypełnij  formularz aplikacyjny i wyślij do nas swoje CV.


Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym i w przesłanych przez Panią/Pana dokumentach jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów. Dane zbierane są w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także do żądania przeniesienia tych danych do innego administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przysługuje też Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. czytaj dalej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co będzie skutkować brakiem możliwości dalszego przetwarzania podanych przeze mnie danych.


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się