Cisowianka
CHWIAŁKA VOLLEY x CISOWIANKA 1-2.08.2020

CHWIAŁKA VOLLEY x CISOWIANKA 1-2.08.2020

31 lipca 2020

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z ogólnopolskim turnieje siatkówki plażowej @ChwiałkaVolley2020, dzięki czemu wszyscy zawodnicy będą mogli schłodzić się naszą wodą Cisowianka! Dzięki parom z Litwy i Ukrainy tegoroczna edycja imprezy zyska międzynarodowy charakter. Najlepsi siatkarze plażowi rywalizować będą w dniach 1-2 sierpnia na Pływalni Letniej Chwiałka przy ul. Spychalskiego.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej żeński

Rywalizacja rozpocznie się w sobotę o 8:00 od zawodów żeńskich. Tytułu sprzed roku bronić będą Julia Jurczyk-Bury ze Stargardu oraz pochodząca z Piły Anna Urych-Turska. Zrewanżować się za porażkę w ubiegłorocznym finale będą chciały mieszkanki Wrocławia – Paulina Wiśniewska i Paulina Sdebel. W gronie faworytek znajdują się również Agnieszka Krawczyk (Kraków) i Adrianna Gaś (Cieszyn) oraz Katarzyna Lipska z Gdańska i Anna Łozowska, która w minionym sezonie reprezentowała barwy klubu Ligi Siatkówki Kobiet – Volley Wrocław. Największe szanse wśród wielkopolskich zespołów mają drużyny Gajtkowska/Kozłowska oraz Płaczek/Kwaśnik. Najważniejsze rozstrzygnięcia odbędą się około godziny 14:30.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej mikst

Tego samego dnia około godziny 13:00 rozpocznie się turniej par mieszanych. Na listach startowych znajdują się zarówno zawodniczki grające w kategorii żeńskiej, jak i takie które przyjadą na Chwiałkę Volley 2020 specjalnie na drugą odsłonę zawodów. W mikstach zdecydowanie trudniej wskazać jest pretendentów do tytułu. O końcowym triumfie marzą z pewnością Anna Lipińska i Michał Głowacki z Warszawy i Agnieszka Krawczyk oraz Kamil Grzanka (Sieradz). O miejscu na podium myśli również nadmorska para – Katarzyna Lipska oraz Igor Ciemachowski. O najcenniejsze trofea powalczą również drużyny miejscowe, jak choćby – Gajtkowska/Marcjan, Płaczek/Muszyński czy Puławska/Poznański. Mecze finałowe odbędą się około godziny 18:00.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej męski

W niedzielę punktualnie o 9:00 zabrzmią pierwsze gwizdki zawodów w kategorii męskiej. Chęć udziału zgłosiło ponad 70 zespołów. Ostatecznie na Basenie Letnim Chwiałka zaprezentują się trzydzieści dwie z nich. Turniej jest bardzo mocno obsadzony, wskazanie faworytów jest więc trudne. Warto zwrócić uwagę na parę Marcin Szczechowicz i Kamil Radzikowski, którzy poza wspólnymi startami prowadzą znane siatkarskie marki takie jak Proskos, Napiachu.pl czy Piach i Podróże. O triumfie w Chwiałka Volley 2020 myślą również Linas Petravičius i Matas Navickas z Kowna oraz Dmitryi Shvets i Vlodymyr Kushch. Na ich drodze do podium spróbują stanąć między innymi Tomasz Jaroszczak (Suchy Las) i Martin Chiniewicz (Warszawa) oraz Tomasz Waligóra i Michał Sadowski, reprezentujący Gliwice. Jak co roku bardzo silne zespoły przyjadą również z Wrocławia. Kluczowe spotkania turnieju męskiego zaplanowano około godziny 17:00.

 

Więcej info o turnieju: https://posir.poznan.pl/cykle/chwialka-volleyPragniemy poinformować o uruchomieniu ogólnopolskiej kampanii reklamowej dla marki Cisowianka, w której po raz kolejny potwierdzamy jak ważna jest dla nas historia regionu, z którego pochodzimy.

Nowa reklama Cisowianki 2021: Kampania reklamowa „Cisowianka – Tradycja, która nieprzerwanie trwa do dziś”

Pragniemy poinformować o uruchomieniu ogólnopolskiej kampanii reklamowej dla marki Cisowianka, w której po raz kolejny potwierdzamy jak ważna jest dla nas historia regionu, z którego pochodzimy.

CISOWIANKA została oficjalną wodą 2. Mityngu Lekkoatletycznego Poznań Athletics grand Prix 2020!

MITYNG LEKKOATLETYCZNY x CISOWIANKA

CISOWIANKA została oficjalną wodą 2. Mityngu Lekkoatletycznego Poznań Athletics grand Prix 2020!

CISOWIANKA została oficjalną wodą Turniejów Tenisa Ziemnego POSiR Open Lato 2020!

TENIS ZIEMNY x CISOWIANKA

CISOWIANKA została oficjalną wodą Turniejów Tenisa Ziemnego POSiR Open Lato 2020!


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się