Cisowianka
CHWIAŁKA VOLLEY x CISOWIANKA 1-2.08.2020

CHWIAŁKA VOLLEY x CISOWIANKA 1-2.08.2020

31 lipca 2020

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z ogólnopolskim turnieje siatkówki plażowej @ChwiałkaVolley2020, dzięki czemu wszyscy zawodnicy będą mogli schłodzić się naszą wodą Cisowianka! Dzięki parom z Litwy i Ukrainy tegoroczna edycja imprezy zyska międzynarodowy charakter. Najlepsi siatkarze plażowi rywalizować będą w dniach 1-2 sierpnia na Pływalni Letniej Chwiałka przy ul. Spychalskiego.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej żeński

Rywalizacja rozpocznie się w sobotę o 8:00 od zawodów żeńskich. Tytułu sprzed roku bronić będą Julia Jurczyk-Bury ze Stargardu oraz pochodząca z Piły Anna Urych-Turska. Zrewanżować się za porażkę w ubiegłorocznym finale będą chciały mieszkanki Wrocławia – Paulina Wiśniewska i Paulina Sdebel. W gronie faworytek znajdują się również Agnieszka Krawczyk (Kraków) i Adrianna Gaś (Cieszyn) oraz Katarzyna Lipska z Gdańska i Anna Łozowska, która w minionym sezonie reprezentowała barwy klubu Ligi Siatkówki Kobiet – Volley Wrocław. Największe szanse wśród wielkopolskich zespołów mają drużyny Gajtkowska/Kozłowska oraz Płaczek/Kwaśnik. Najważniejsze rozstrzygnięcia odbędą się około godziny 14:30.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej mikst

Tego samego dnia około godziny 13:00 rozpocznie się turniej par mieszanych. Na listach startowych znajdują się zarówno zawodniczki grające w kategorii żeńskiej, jak i takie które przyjadą na Chwiałkę Volley 2020 specjalnie na drugą odsłonę zawodów. W mikstach zdecydowanie trudniej wskazać jest pretendentów do tytułu. O końcowym triumfie marzą z pewnością Anna Lipińska i Michał Głowacki z Warszawy i Agnieszka Krawczyk oraz Kamil Grzanka (Sieradz). O miejscu na podium myśli również nadmorska para – Katarzyna Lipska oraz Igor Ciemachowski. O najcenniejsze trofea powalczą również drużyny miejscowe, jak choćby – Gajtkowska/Marcjan, Płaczek/Muszyński czy Puławska/Poznański. Mecze finałowe odbędą się około godziny 18:00.

 

Chwiałka Volley 2020 turniej męski

W niedzielę punktualnie o 9:00 zabrzmią pierwsze gwizdki zawodów w kategorii męskiej. Chęć udziału zgłosiło ponad 70 zespołów. Ostatecznie na Basenie Letnim Chwiałka zaprezentują się trzydzieści dwie z nich. Turniej jest bardzo mocno obsadzony, wskazanie faworytów jest więc trudne. Warto zwrócić uwagę na parę Marcin Szczechowicz i Kamil Radzikowski, którzy poza wspólnymi startami prowadzą znane siatkarskie marki takie jak Proskos, Napiachu.pl czy Piach i Podróże. O triumfie w Chwiałka Volley 2020 myślą również Linas Petravičius i Matas Navickas z Kowna oraz Dmitryi Shvets i Vlodymyr Kushch. Na ich drodze do podium spróbują stanąć między innymi Tomasz Jaroszczak (Suchy Las) i Martin Chiniewicz (Warszawa) oraz Tomasz Waligóra i Michał Sadowski, reprezentujący Gliwice. Jak co roku bardzo silne zespoły przyjadą również z Wrocławia. Kluczowe spotkania turnieju męskiego zaplanowano około godziny 17:00.

 

Więcej info o turnieju: https://posir.poznan.pl/cykle/chwialka-volleyTHE BEST CHEF jest światową społecznością pasjonatów jedzenia.  Wspólna pasja, wymiana doświadczeń kulinarnych, przekazywanie niezwykłych sekretów szefów kuchni młodszym pasjonatom.

THE BEST CHEF AWARDS powered by PERLAGE 2021 AMSTERDAM

THE BEST CHEF jest światową społecznością pasjonatów jedzenia. Wspólna pasja, wymiana doświadczeń kulinarnych, przekazywanie niezwykłych sekretów szefów kuchni młodszym pasjonatom.

Pragniemy poinformować o uruchomieniu ogólnopolskiej kampanii reklamowej dla marki Cisowianka, w której po raz kolejny potwierdzamy jak ważna jest dla nas historia regionu, z którego pochodzimy.

Nowa reklama Cisowianki 2021: Kampania reklamowa „Cisowianka – Tradycja, która nieprzerwanie trwa do dziś”

Pragniemy poinformować o uruchomieniu ogólnopolskiej kampanii reklamowej dla marki Cisowianka, w której po raz kolejny potwierdzamy jak ważna jest dla nas historia regionu, z którego pochodzimy.

Cisowianka Perlage po raz kolejny została doceniona przez ekspertów. Woda butelkowana przez Nałęczów Zdrój zdobyła nagrodę Superior Taste Award 2021

Cisowianka Perlage z prestiżowym tytułem Superior Taste Award 2021

Cisowianka Perlage po raz kolejny została doceniona przez ekspertów. Woda butelkowana przez Nałęczów Zdrój zdobyła nagrodę Superior Taste Award 2021

Marka Perlage, sponsor tytularny Gałkowo Perlage Masters 2021 – najważniejszego wydarzenia jeździeckiego w Polsce

GRAND PRIX Gałkowo Perlage Masters 2021 z wysoką nagrodą pieniężną

Marka Perlage, sponsor tytularny Gałkowo Perlage Masters 2021 – najważniejszego wydarzenia jeździeckiego w Polsce


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się