Cisowianka
Podsumowanie tegorocznej kampanii CISOWIANKI i UNICEF

Podsumowanie tegorocznej kampanii CISOWIANKI i UNICEF

03 lipca 2018

W styczniu 2016 r. CISOWIANKA rozpoczęła po raz pierwszy współpracę z UNICEF Polska w ramach programów wodnych prowadzonych przez organizację w krajach rozwijających się.  Dzięki tej współpracy zebrano środki pozwalające na zakup i instalację 107 pomp wodnych, co zmieniło życie całych społeczności w krajach rozwijających się.
Wspaniały rezultat kampanii spowodował, że decyzja o kontynuacji tej współpracy zapadła zupełnie naturalnie. Przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 roku, do sklepów w całej Polsce trafiły butelki Cisowianki opatrzone logo UNICEF. Do biorącej udział w poprzedniej kampanii naturalnej wody mineralnej niegazowanej w butelkach 1,5 i 0,5 litra dołączyła MOJA PIERWSZA CISOWIANKA. Dzięki temu również najmłodsi konsumenci, z pomocą rodziców, mogli włączyć się w pomaganie potrzebującym.  Część przychodu ze sprzedaży tych trzech rodzajów butelek została przekazana na rzecz programów UNICEF zapewniających dostęp do czystej wody pitnej dzieci i społeczności w Afryce. Na specjalnej stronie internetowej www.cisowianka.pl/unicef każdy mógł sprawdzić bieżące wyniki akcji. 

Efekt tegorocznej kampanii to wielki sukces – udało się zebrać środki wystarczające np. na zakup i instalację aż 233 pomp wodnych! Dzięki temu w najbardziej potrzebujących rejonach Afryki, takich jak Somalia, Sudan Południowy, Etiopia, Mali czy Demokratyczna Republika Konga, już niedługo dostęp do bezpiecznej wody pitnej zauważalnie się zwiększy.

Po raz kolejny dziękujemy wszystkim, którzy kupili butelki Cisowianki oznaczone logo UNICEF, powiedział Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska –  Zapewnienie dzieciom dostępu do odpowiedniej jakości wody pitnej oraz sanitariatów jest jednym z priorytetów UNICEF. Możecie mieć Państwo pewność, że środki pozyskane ze współpracy UNICEF i Cisowianki trafią do najbardziej potrzebujących. Kwota, którą zebraliśmy to równowartość zakupu i instalacji 233 pomp wodnych! Dzięki współpracy UNICEF i Cisowianki czysta woda dotrze do kilkudziesięciu tysięcy dzieci w Afryce.

Dodatkowym elementem współpracy w 2018 roku było wsparcie przez Nałęczów Zdrój S.A., właściciela marki Cisowianka, organizacji programu edukacyjnego dla szkół w całej Polsce zatytułowanego „ZaWODY dla AFRYKI”. Uczniowie z ponad 650 szkół w semestrze wiosennym wzięli udział w zajęciach na temat znaczenia wody dla życia człowieka i sytuacji w zakresie dostępu do czystej wody pitnej w krajach najuboższych. Wiele szkół uczestniczyło w konkursie na stworzenie Kodeksu Oszczędzania Wody. Nagrody w konkursie – książki i gry edykacyjne - ufundował Nałęczów Zdrój S.A.

Rezultaty obydwu kampanii oraz świetnie układająca się współpraca pomiędzy CISOWIANKĄ i UNICEF spowodowały, że obie firmy myślą już o przedłużeniu zaangażowania marki w programy wodne w kolejnych latach.
 







Rozpoczynamy akcję UNICEF!

Pomoc dla tysięcy dzieci w krajach rozwijających się

Cisowianka dla UNICEF 2016

Pomoc dla tysięcy dzieci w krajach rozwijających się

Haiti

Haiti po trzesieniu ziemi

Haiti

Gwinea Bissau 2012

Tradycyjne studnie

Gwinea Bissau 2012

Uganda 2015

Nowe ujęcie wody

Uganda 2015

Zwieńczenie obchodów 70-lecia działalności UNICEF na rzecz dzieci na całym świecie

70 lat UNICEF

Zwieńczenie obchodów 70-lecia działalności UNICEF na rzecz dzieci na całym świecie

Grudzień 2015

CISOWIANKA DLA UNICEF

Grudzień 2015

Uganda 2015

Droga po wodę

Uganda 2015

Uganda 2015

Nakiru

Uganda 2015

Palestyna 2014

Hamza Qdeeh

Palestyna 2014

Nasza marka po raz drugi wesprze projekty wodne UNICEF

Cisowianka ponownie z UNICEF

Nasza marka po raz drugi wesprze projekty wodne UNICEF

Malawi 2015

Szczęśliwy Tamadani

Malawi 2015

Uganda 2015

Codzienna wyprawa po wodę

Uganda 2015

Uganda 2015

Koniec suszy

Uganda 2015


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się